Zapraszamy serdecznie do Piazza Ristorante. “Piazza” po włosku znaczy “plac miejski”, to jest miejsce gdzie rodzina i przyjaciele spotykają się, aby spędzić wspólnie miły czas przy serwowanym przez nas różnorodnych daniach kuchni włoskiej. Szczególną atmosferę radości jaki emanuje z piazza we Włoszech, znajdziesz u nas!

W Piazza Ristorante można zjeść pyszny, prawdziwie włoski posiłek i doświadczyć esencję Włoch.

Piazza Ristorante znajduje się w samym sercu Warszawy, w nowo otwartym centrum handlowym Plac Unii City Shopping, przy ul. Puławskiej 2 na parterze, wejście od ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego.

Piazza Ristorante stara się odtworzyć niepowtarzalną atmosferę włoskiego placu, gdzie ludzie zbierają się, aby podzielić się swoimi radościami i problemami przy kieliszku dobrego wina z naszej bogatej oferty nie tylko włoskich win. Nasza restauracja oferuje idealne warunki dla dużej rodziny lub spokojnej kolacji dla dwóch osób. Wystrój sali umożliwia również zorganizowanie przyjęć firmowych i okolicznościowych.

Proszę przyjść i poznać tę atmosferę, która jest tak wyjątkowa dla nas, a w szczególności dla Was – naszych gości.

W Piazza Ristorante jesteśmy dumni z serwowania włoskiej tradycyjnej kuchni. Oferujemny pełen wachlarz przystawek jak Buffala w całości, sałatki z kozim serem, włoski makaron, kurczak, cielęcinę i owoce morza, jak również pizzę na cienkim cieście.

Jesli szukasz tradycyjnego włoskiego obiadu, jak nasza Carabaccia, Putanesca i Carpaccio z ośmiornicy, czy fusion – potraw, takich jak Ossobucco (duszona gicz cielęca), grillowana dorada i stek z polędwicy, Piazza Ristorante będzie Ci służyć pysznym posiłkiem by zaspokoić Twój apetyt.